Хто ми ? Та як все розпочиналось?

Наша Історія

З чого все починалось та етапи розвитку
       В 2009 р. два засновники Кочурка Денис та Петренко Дмитро загальними зусиллями розпочали свою підприємницьку діяльність в сфері надання послуг з ремонту газових котлів, колонок та бойлерів. На той момент вже був деякий досвід в сфері опалення, водопроводу, каналізації та будівництва. Довгий час офісом та майстернею слугував не велике приміщення на вул. Руданського 21 А.
        На початку 2012 р. започаткувалося товариство з обмеженою відповідальністю “Теплосервіс-Чернівці”, сферами діяльноісті поповнились такі напрямки: монтаж опалення, кондиціонування, димоходи та вентиляція. Вже на той час було чітке розуміння, що ідеалі має бути організація яка надає послуги з монтажу та сервісу інженерних систем будинку.
       В 2015 р.  доповнили свою діяльність такими напрямками як фільтрація та водопідготовка, а також альтернативні джерела енергії( сонячні панелі, теплові насоси). Постійний ріст цін на енергоносії та екологічна ситація  підштовхують до того що житло має бути пасивним, економним та незалежним.
       На даний момент ми займаєймось вище вказаними напрямками та розвиваємо суміжні, знаходимось за тією ж адресою,
DSC_0692

Наша Концепція

це- ті цінності та критерії на які Ми рівняємось
   Концепція полягає в тому  щоб надати максимальний спектр інженерних послуг, зпроектувати, змонтувати та втілити в життя найвибагливіші  Ваші проекти.  При розрахунках та  проектуванні наша команда враховує, щоб всі системи між собою були функціональними та гармонічно вписувались в дизайн будинку.  Команда Теплосервіс-Чернівці використовує 8-річний досвід роботи, для того щоб виправдати сподівання замовника ми відносимось до своє справи самокритично та віддано. При розрахунку та монтажі чергової  системи ми опираємось на теоретичні знання, набутий досвід та нові тихнології що в результаті дає відмінний результат і задоволених клієнтів.

Наша Команда

це - команада молодих та енергійних
DSC_0687

Де Ми Знаходимось