ХТО МИ?
Та де знаходимось?

НАША ІСТОРІЯ

ЯК ВСЕ РОЗПОЧИНАЛОСЬ?

         У 2010 році два засновники Кочурка Денис та Петренко Дмитро розпочали свою підприємницьку діяльність у сфері надання послуг з ремонту газових котлів, колонок та бойлерів. На той момент вже був деякий досвід у сфері опалення, водопроводу, каналізації та будівництва. Довгий час офісом та майстернею слугував невелике приміщення колишнього гаража на вул. Руданського 21 А.
         На початку 2012 року започаткувалося ТзОВ “Теплосервіс-Чернівці”, сферами діяльності поповнились такі напрямки: монтаж опаленняводопроводу та кондиціонування. Вже на той час було чітке розуміння, що в ідеалі має бути організація яка надає широкий спектр послуг з монтажу та сервісу інженерних кліматичних систем будинку.
         У 2014 році доповнили свою діяльність такими напрямками як фільтрація водивентиляціяалмазна різка отворівальтернативні джерела енергії (сонячні панелі, теплові насоси). Постійний ріст цін на енергоносії та екологічна ситуація підштовхують до того що житло має бути пасивним, економним та незалежним.
На цей час ми надаємо послуги з продажу, монтажу та сервісу за вищевказаними напрямками, а також розвиваємо суміжні, знаходимось за тією ж адресою.

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ

В СОЦМЕРАЖАХ

map-contact.png

Наша адреса

Як нас знайти?

Зателефонуй